custom Usługi

Custom Publishing

Custom Publishing, a raczej Custom Media (magazyny firmowe, raporty roczne, newslettery…) – to nasz core business od 1998 roku. Zaufali na m. in. : PKN Orlen, PGNiG, PGE, Jeronimo Martins, PZU, PGE, TP SA, Carrefour, Unilever, Raiffeisen Bank, Netia, OBI i wielu innych.

social Usługi

Sprzedaż reklam

Przychody reklamowe pozwalają obniżyć koszty produkcji niektórych magazynów i serwisów firmowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, tworzymy dla Klientów realistyczne plany sprzedaży reklam w produktach drukowanych i internetowych.

strategia Usługi

Raporty Roczne

Raporty roczne przygotowujemy ze szczególną starannością, bo to najlepsza wizytówka firmy w oczach obecnych i przyszłych inwestorów. Teraz, dzięki naszym innowacyjnym narzędziom, przenosimy też raporty roczne do internetu.

szkolenia Usługi

Newslettery

Przejrzystość, ciekawa szata graficza i interaktywność – tym wyróżniają się newslettery, które tworzymy dla naszych Klientów. Są skutecznym uzupełnieniem magazynów firmowych, ale funkcjonują też jako samodzielne produkty.

blogi Usługi

Blogi firmowe

Tworzymy i prowadzimy blogi firmowe, najpopularniejsze narzędzie komunikacji ery Web 2.0. To prawdziwa machina wojenna. W rękach profesjonalisty jest on w stanie dość szybko wypromować w internecie produkt, firmę, lub człowieka.

content prod Usługi

Produkcja kontentu

Tworzymy treści na zamówienie: artykuły, zdjęcia, rysunki i infografiki oraz wideo online, które jest dziś jednym z najszybciej rowijających się trendów w internecie: filmy korporacyjne, poradniki, reportaże, a nawet i mini-seriale internetowe.

technologie internetowe Usługi

Technologie internetowe

Tworzymy strony internetowe, portale społecznościowe, systemy zarządzania treścią (CMS)… Nasza specjalizacja to Digital Magazines – serwisy oparte na materiałach redakcyjnych: teksty, zdjęcia, wideo, tworzone przez dziennikarzy.

techologie mobilne Usługi

Technologie mobilne

Tworzymy koncepcje i realizujemy aplikacje na smartfony (iPhone, Android…) i na tablety (iPad, Samsung…). Za kilka lat ilość użytkowników mobilnego internetu przekroczy liczbę użytkowników, którzy korzystają z sieci przez komputery stacjonarne.