• Paperlinks oferuje to, czego brakuje w QR kodach

  Opublikowano , autor: Maciej Nieciecki | 3 komentarzy
  Paperlinks oferuje to czego brakuje w QR kodach.  Paperlinks ma wszystko, czego trzeba  QR kodom. Tak przynajmniej twierdzą na swojej stronie Autorzy serwisu, który dopiero debiutuje a już napisał o nim The New York Times oraz blogi branżowe jak Mashable czy Techcrunch. Co zatem jest Świętym Graalem kampanii reklamowych wykorzystujących QR kody?

  Według Paperlinks o kompletności platformy świadczą trzy elementy:

  1. Proste w obsłudze narzędzie do tworzenia QR kodów
  2. System CMS do zarządzania kampaniami
  3. Dedykowana aplikacja mobilna do skanowania QR kodów

  Do tego firma oferuje to, co moim zdaniem w tym projekcie jest najciekawsze i zarazem najważniejsze, a mianowicie moduł analityczny do śledzenia efektów kampanii.

  Jest to o tyle istotne, że marketerzy bardzo często chcą zaangażować prowadzoną przez siebie markę w działania wykorzystujące nowatorskie i oryginalne technologie. Ich apetyt ograniczany jest jednak oczekiwaniem dostarczenia wymiernych danych oraz ROI (zwrotu z inwestycji), a często jest to wręcz niemierzalne.

  Gdyby natomiast okazało się, że ten model biznesowy się nie sprawdzi, firma postanowiła zabezpieczyć się dodatkową usługą, a mianowicie tworzenie artystycznych QR kodów na indywidualne zamówienie.

  Polecam przejrzenie ich Galerii. Jest naprawdę inspirująca.

  Facebook Twitter Wykop E-mail Drukuj Share
  Ten wpis został opublikowany w kategorii Marketing, Mobile marketing, QR code, Reklama i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Paperlinks oferuje to, czego brakuje w QR kodach

 1. name pisze:

  Probowaliscie zakupic te usluge na polska karte kredytowa?

 2. name pisze:

  Chodzi o to, ze sie nie da. W formularzu maja jedynie pola na amerykanski adres. Polskiego uzytkownika nie chce przepuscic, bo sie dane nie zgadzaja z tymi z karty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*